Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Śruby zabezpieczające do kół / felg i kapselki na nie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Śruby zabezpieczające do kół / felg i kapselki na nie

    maksiu, eaglemirek, ale jak widać wszyscy młodsi zostali docenieni. Ale nie zazdroszczę Wam obowiązków.

  • #2
    Śruby zabezpieczające do kół / felg i kapselki na nie

    Zakupiłem sobie ORYGINALNE śruby zabezpieczające Skody
    Numer katalogowy 000 071 597C

    Śruba taka jest większa i "okrągła" więc oryginalne kapselki z zwykłych śrub nie pasują.

    No to są "specjalne" na śruby zabezpieczające - numer 1Z0 601 173A Z37.

    I... nie wchodzą.. mam wrażenie że średnica jest za mała... czy ktoś to zakładał?
    Trzeba tu podejść z młotkiem czy jak?

    [w środku są jeszcze wypustki które jeszcze średnicę zmniejszają ale to chyba się "zetrze" przy wkładaniu]
    Załączone pliki
    algi
    O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

    Komentarz


    • #3
      Re: Śruby zabezpieczające do kół / felg i kapselki na nie

      Zamieszczone przez algi
      Zakupiłem sobie ORYGINALNE śruby zabezpieczające Skody
      Numer katalogowy 000 071 597C

      Śruba taka jest większa i "okrągła" więc oryginalne kapselki z zwykłych śrub nie pasują.

      No to są "specjalne" na śruby zabezpieczające - numer 1Z0 601 173A Z37.

      I... nie wchodzą.. mam wrażenie że średnica jest za mała... czy ktoś to zakładał?
      Trzeba tu podejść z młotkiem czy jak?

      [w środku są jeszcze wypustki które jeszcze średnicę zmniejszają ale to chyba się "zetrze" przy wkładaniu]
      Też je zamówiłem - nie ma szans by weszły. Na szczęście w ASO na miejscu dobrali mi jakieś inne które pasują - jak nie zapomnę to postaram się w niedzielę poszukam nr katalogowego
      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        algi, numer zaślepki oem 4F0 601 173 A

        ]"]Error 404 - Zapodaj.net
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez algi
          Zakupiłem sobie ORYGINALNE śruby zabezpieczające Skody
          Numer katalogowy 000 071 597C
          a czy to nie są aby części z katalogu akcesoriów?
          ori sruby (montowane w fabryce) mają chyba inny numer katalogowy- tak było w przypadku O2
          numer części który podajesz
          Zamieszczone przez algi
          1Z0 601 173A
          dotyczy O2
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez piotrek_gdy
            Zamieszczone przez algi
            Zakupiłem sobie ORYGINALNE śruby zabezpieczające Skody
            Numer katalogowy 000 071 597C
            a czy to nie są aby części z katalogu akcesoriów?
            ori sruby (montowane w fabryce) mają chyba inny numer katalogowy- tak było w przypadku O2
            numer części który podajesz
            No tak - to akcesoryjne śruby zabezpieczajace i na opakowaniu jest że pasują do Octavie (5E)


            Zamieszczone przez piotrek_gdy
            Zamieszczone przez algi
            1Z0 601 173A
            dotyczy O2
            Czyli tu popełniłem błąd?

            Te które LUKI polecił, numer zaślepki oem 4F0 601 173 A - znalazłem że mają średnicę wewnątrzną 24mm.

            Wziąłem więc suwmiarkę i zmierzyłem te moje 1Z0 601 173A - wychodzi 22mm.
            Więc widzę że chyba "tu jest pies pogrzebany".
            Czyli pewnie wejdą te 4F0 601 173 A

            Dobrze że te zaślepki tanie są
            Tak więc zamówię, sprawdzę, dam znać/potwierdzę dla przyszłych użytkowników forum....
            algi
            O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

            Komentarz


            • #7
              Będą pasować, jednak trzeba się trochę namęczyć żeby założyć bo są zrobione na styk.
              Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

              Komentarz


              • #8
                Dla przyszłych użytkowników....:

                Potwierdzam że zaślepki 4F0 601 173 A są odpowiednie do oryginalnych śrub zabezpieczających Skody o numerze katalogowym 000 071 597C.

                Mają średnicę ok 24 mm ale UWAGA - są MATOWE więc trochę inne niż oryginalne które mam BŁYSZCZĄCE (ale z daleka nie widać raczej różnicy)


                A te co zakupiłem wcześniej 1Z0 601 173A Z37 - są błyszczące ale do powyższych śrub zabezpieczających nie pasują bo mają średnicę ok. 22mm....
                algi
                O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                Komentarz


                • #9
                  Ja kupiłem w sklepie LINK http://sklep-skoda.pl/kapsel-nakladk...owy-p-280.html .
                  Pasują na 100%. Polecam.Są matowe ale nie widać większej różnicy. Na razie nie ma błyszczących.
                  O3 => http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...6256f596d19eed

                  Komentarz


                  • #10
                    grzegorz_, nie wiem czy dobrze rozumiem - 4 fabryczne są i kupiłeś w Polmot Białystok po jednej na śrubę zabezpieczającą?
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez ruwado
                      grzegorz_, nie wiem czy dobrze rozumiem - 4 fabryczne są i kupiłeś w Polmot Białystok po jednej na śrubę zabezpieczającą?
                      Ja w Polmot Białystok dostałem przy odbiorze samochodu. Podejrzewam, że można kupić osobno

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez kamsz
                        Zamieszczone przez ruwado
                        grzegorz_, nie wiem czy dobrze rozumiem - 4 fabryczne są i kupiłeś w Polmot Białystok po jednej na śrubę zabezpieczającą?
                        Ja w Polmot Białystok dostałem przy odbiorze samochodu. Podejrzewam, że można kupić osobno
                        W Głogowie ich nie mieli. Musiałem dokupić.
                        O3 => http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...6256f596d19eed

                        Komentarz


                        • #13
                          może ktoś doradzi

                          kupiłem 2 lata temu śruby i śruby zabezpieczające w chromie
                          niestety wulkanizator zwalił mi śruby i teraz rdzewieją

                          co z tym zrobić

                          albo olać i kupić org nakładki na org śruby tylko wtedy jeszcze będę musiał kupić org zabezpieczenie
                          pozdrawiam Adam
                          Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                          Spontany Katowickie

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez algi
                            Dla przyszłych użytkowników....:

                            Potwierdzam że zaślepki 4F0 601 173 A są odpowiednie do oryginalnych śrub zabezpieczających Skody o numerze katalogowym 000 071 597C.

                            Mają średnicę ok 24 mm ale UWAGA - są MATOWE więc trochę inne niż oryginalne które mam BŁYSZCZĄCE (ale z daleka nie widać raczej różnicy)


                            A te co zakupiłem wcześniej 1Z0 601 173A Z37 - są błyszczące ale do powyższych śrub zabezpieczających nie pasują bo mają średnicę ok. 22mm....
                            ja także mam te 4F0 601 173 A, tylko zdziwiło mnie jedno - ja resztę nakładek też mam matową. Czyżby coś się zmieniło? Mam fabryczne nakładki
                            Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja nakładki oryginalne mam błyszczące. Te pierwsze zakupione do śrub zabezpieczających co nie pasowały były też błyszczące. Te co pasują są matowe. Może rzeczywiście coś w międzyczasie zmienili (odbierałem samochód w połowie marca).
                              Błyszczące są ładniejsze ale na szczęście z daleka za bardzo nie widać różnicy a poza tym to wszystko się brudzi w czasie jazdy ;-)
                              algi
                              O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X